شرکت بین المللی خدمات نظافت صنعتی کارعامل تامین کننده کیفیت تولید و طول عمر تجهیزات شما برای بلند مدت خواهد بود و علاوه بر آن تعمیرات و اختلالات ناشی از آلودگی برای ماشین آلات شما امری فراموش شده خواهد شد .

 با اعتماد به خدمات حرفه ای ما در نظافت صنعتی کارعامل از نتیجه ی سالها  تجربه ی موفق در بزرگترین کشور صنعتی دنیا (آنجل_آلمان ) بهره مند خواهید شد .

 ما با استفاده از روشهای مختلف پاکسازی ،  فناوری عملکرد شما را در شرایط بهینه قرار می دهیم. این  نه تنها شامل کلیه اقدامات پاکسازی  دستی ، بلکه فرآیندهای فنی مانند پاکسازی بایخ خشک یا فرآیندهای نظافت صنعتی با فشار کم یا زیاد است. در صورت درخواست ، ما تعمیر و نگهداری کامل سیستم ها را بر عهده می گیریم.

فرآیند پاکسازی  با گلوله های یخ خشک

 به یک نتیجه فنی بی نظیر و تمیز ، به صرفه و محافظ از مواد منجرمیشود. این روش سازگار با محیط زیست است و همچنین برای تمیز کردن قطعات و تجهیزات انتقال برق مناسب است. حتی آثار گرافیتی را می توان با استفاده از فرآیند پاکسازی با یخ خشک به آرامی از بین برد. در این فرآیند پاکسازی صنعتی ، سطحی که باید تمیز شود با گلوله های یخی بمباران می شود. اصابت و شلیک نقطه ای با برودت بسیاربالاباعث میشود که پوشش های نامطلوب خاک ، شکننده شوند و به آرامی از بین می روند. بدون ریختن یخ ، یخ خشک به حالت گازی تغییر می کند و بنابراین "در هوا" بدون برجا گذاشتن هیچ اثری حل می شود.

 

 پاکسازی  با فشار کم؛

خدمات تعمیر و نگهداری شرکت کارعامل از دو فرآیند تمیز کردن سیستم های صنعتی استفاده می کند. بسته به نوع تمیز کردن سطح و نوع گردو غبار از روش پاکسازی کم فشار با حرارت یا پاکسازی کم فشارباکف استفاده می کنیم.

پاکسازی با فشار

پاکسازی  کم فشار با حرارت ؛

درپاکسازی ماشین آلات و سیستم ها، ما به طور فزاینده ای از فرآیند پاکسازی گرم کم فشار استفاده می کنیم. فشارهای نسبتاً کم درترکیب با دمای بالا منجر به تمیز کردن بهینه می شود. پاکسازی گرم کم فشار می تواند در حین کار استفاده شود ، از مواد فرآوری شده محافظت می کند و از آب و مواد شیمیایی تمیز کننده کمتری نسبت به فرآیندهای قابل مقایسه استفاده می کند. ابزارهای بزرگ ماشین آلات و تسمه های نقاله در صنایع غذایی دقیقاً مانند سیستم ها یا قطعات فیلتر در مقیاس کوچک قابل پاکسازی هستند.

پاکسازی  کم فشاربا کف ؛

روش پاکسازی کم فشار با کف با یک نتیجه نهایی پاک و شفاف مشخص می شود. ابتدا گردو غبارو آلودگی های درشت به صورت دستی برداشته می شود. درمرحله بعد برای آماده سازی سطح از پاک کننده قلیایی استفاده میگردد .سپس ماده تمیز کننده ی اصلی ازطریق نازل ها به صورت مکانیکی برروی سطح مورد نظافت  پاشیده شده و به صورت کف درمی آید . بعداز حدود 20 دقیقه اثر می گذارد. پس از اینکه کف با ناخالصی های خارج شده دوباره شسته شد ، PH سطح پاکسازی شده  به درجه ی خنثی میرسد . در پایان ، نتیجه پاکسازی مطلوبی حاصل میگردد.

 

 پاکسازی با فشار بالا و حداکثرفشار؛

شرکت کارعامل دراین روش از قدرت آب  با فشار بالا و حداکثر فشار برای امور نظافت صنعتی شما بهره میجوید.در صورتیکه فشار طبیعی آب برای پاکسازی کافی نباشد ما از جت های آب فشرده شده برای فشارهای حداکثر هزار بار (واحد)  قویتر استفاده میکنیم که نه تنها بیشترین آلودگی ها را از بین می برد بلکه سطوح  رنگ شده و زنگ زدگی را از بین می برد و  پاک میکند .

(کلیه ی حقوق مطالب متعلق به نویسنده شرکت بین المللی خدمات نظافت صنعتی کارعامل است هرگونه.کپی برداری ممنوع میباشد )

 

گالری عکس

اطلاعات تماس

  • iconتهران خیابان فرجام بعد از میدان صدم ساختمان ارکیده پلاک ۸۸۶ طبقه دوم واحد ۸
  • iconاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • icon۰۹۱۲۹۷۹۷۰۹۵ - ۰۹۱۲۹۷۹۷۰۹۳
  • iconشنبه - چهارشنبه: ۹ الی ۱۷
    پنجشنبه : ۹ الی ۱۲
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…